Vitajte na fanstránke futbalového klubu fc schalke 04 gelsenkirchen
Novinky História - Všetky novinky
Schalke e-sports Play-off
Po velikém úspěchu v základní části evropské druhé ligy Challenger series , se Schalke z prvního místa utkalo v play-off proti celku Misfits Academy ,který skončil na čtvrtém místě jen s jedinou výhrou a 5 body. Schalke bylo tedy jasný favorit o zisk prvního vítězství a postoupení dál v boji o nejvyšší ligu LCS. Očekával se hladký průběh a rychlé 3 výhry pro německý klub. Jenže nic z toho se nekonalo. Snad nikdo nevěřil tomu , když první dvě hry Schalke prohrálo a Misfits najednou měli 3 matchbally na ukončení série a postupu dál. Tým , který vyhrál 5krát v základní části , bez jakéhokoliv zaváhání , se najednou ocitl s dvěma prohry proti Academii a je na pokraji konci své dlouhé cesty za jedním snem - vrátit zpět nejúspešnější e-sport fotbalový tým na světě zpět do LCS. Třetí hru ještě dokázal německý celek vyhrát , ale ve čtvrtě padnul a velký sen se rozplynul.

Schalke první hru začalo známými picky. SmittyJ získal Nautiluse , Selfie k němu Orianu. Vander na bot picknul Threshe a Upset k němu Caitlyn. Do jungle potom Loulex snad nejsilnějšího junglera Gravese. Schalke vstoupilo do hry celkem pasivně. V desáte minutě padl Firstblood , když Selife umřel na midu po úspěšném gangu Rengara. Ve dvacáté minutě už prohrávali 0/3 na killy a byli po zadu už o tři a půl tisíce goldů. Schalke hru nedokázalo ovládnout ani v mid-game a to znamenalo že ve třicáté minutě už bylo pozadu o 10 tisíc, 3 draky a jedinej kdo získal kill byl Selfie s Orianou. Ještě hru dokázali protáhnout do 40. minuty. Tam , ale prohráli těsný teamfight , kvůli nepřátelskému combu - Ashe, Cassiopea a Rumble ult.
Druhá hra měla podobný průběh. SmittyJ zase hrál Nautiluse. K němu pickli Lee Sina , Viktora, Ezreala a Lulu. Tým byl postaven dobře. Jak do early game tak i do late game. Ve dvacáté minutě ale po sérii inviduálních chyb zase prohrávalo Schalke už o 3 tisíce a diváci už tušili v podobný konec jako v první hře. V této hře to nedokázali ani dotáhnout do 35. minuty , protože ve 30. minutě , už Schalke prohrávalo opět o 10 tisíc. SmittyJ se ještě k tomu nechal odchytit na midu a Misfits si tedy došli pro další výhru.
Do třetí hry musel tým, často nazývaný evropskými komentátory jako Schalke-Tank, něco vymyslet. A to se stalo. Selfie vzal na mid svého nejlepšího hrdinu Taliyah a hned od začátku dominoval a diktoval tempo hry. Zápas zakončili ještě před 30 minutou s náskokem větším než 10 tisíc goldů. To bylo to starý Schalke ze základní skupiny. Dominance na všech lajnách a celkový přehled nad hrou. Všichni doufali , že to samé se přenese i do čtvrté hry a uvidíme pátou hru.
Ovšem to Misfits Academy razantně zamítlo. Do dvacáté minuty byla hra opravdu vyrovnaná. Pak se ale nepovedl fight u draka , kde se Selfie nechal odchytit a midlanera Misfits CozQ , který hrál Katarinu si dal triple kill. Academie si už pak jen došla pro Baron buff a za necelých 7 minut ukončila sen celého týmu i fanoušků Schalke , že opět uvidí tento tým v LCS..

Odkaz na záznamy z her:
1. Hra Link
2. Hra Link
3. Hra Link
4. Hra Link
Komentáře
2 #1 majk
dne March 23 2017 19:53:44
to už maj teda po sezoně ? To je na draka.....dík za článek
758 #2 grabwurte
dne July 18 2017 17:23:08
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Rýchle správy
09.06 Domenico Tedesco - NOVÝ TRÉNER
06.06 Gól sezóny 2016/2017
06.06 Sead Kolašinac
01.04 Súťaž o šál S04!!
13.02 League of Legends
05.02 EU Challenger series
04.02 FIFA Esports
29.11 Ideálna zostava - 12.kolo
Přihlášení
Tabuľka
Anketa
Páči sa Vám voľba nového neskúseného trénera ?

Áno

50/50

Nie

Pro hlasování musíte být přihlášeni.

img Výsledky img
img Komentáře : 2 img
img Archiv img
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 9

· Členové on-line: 6
DavinMi, Ridgesr, KeganGow, Aldenkn, Kevenresy, GalenSip

· Registrovaní členové: 777
· Nejnovější člen: Igorkr
FaceBook
TOPlist.sk
TOPlist
VELTINS Aréna
Spolupracujeme
Reklama ...
by Lukáš Nemčík
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2017 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.