Vitajte na fanstránke futbalového klubu fc schalke 04 gelsenkirchen
Novinky História - Všetky novinky
Schalke e-sports Play-off
Po velikém úspěchu v základní části evropské druhé ligy Challenger series , se Schalke z prvního místa utkalo v play-off proti celku Misfits Academy ,který skončil na čtvrtém místě jen s jedinou výhrou a 5 body. Schalke bylo tedy jasný favorit o zisk prvního vítězství a postoupení dál v boji o nejvyšší ligu LCS. Očekával se hladký průběh a rychlé 3 výhry pro německý klub. Jenže nic z toho se nekonalo. Snad nikdo nevěřil tomu , když první dvě hry Schalke prohrálo a Misfits najednou měli 3 matchbally na ukončení série a postupu dál. Tým , který vyhrál 5krát v základní části , bez jakéhokoliv zaváhání , se najednou ocitl s dvěma prohry proti Academii a je na pokraji konci své dlouhé cesty za jedním snem - vrátit zpět nejúspešnější e-sport fotbalový tým na světě zpět do LCS. Třetí hru ještě dokázal německý celek vyhrát , ale ve čtvrtě padnul a velký sen se rozplynul.

Schalke první hru začalo známými picky. SmittyJ získal Nautiluse , Selfie k němu Orianu. Vander na bot picknul Threshe a Upset k němu Caitlyn. Do jungle potom Loulex snad nejsilnějšího junglera Gravese. Schalke vstoupilo do hry celkem pasivně. V desáte minutě padl Firstblood , když Selife umřel na midu po úspěšném gangu Rengara. Ve dvacáté minutě už prohrávali 0/3 na killy a byli po zadu už o tři a půl tisíce goldů. Schalke hru nedokázalo ovládnout ani v mid-game a to znamenalo že ve třicáté minutě už bylo pozadu o 10 tisíc, 3 draky a jedinej kdo získal kill byl Selfie s Orianou. Ještě hru dokázali protáhnout do 40. minuty. Tam , ale prohráli těsný teamfight , kvůli nepřátelskému combu - Ashe, Cassiopea a Rumble ult.
Druhá hra měla podobný průběh. SmittyJ zase hrál Nautiluse. K němu pickli Lee Sina , Viktora, Ezreala a Lulu. Tým byl postaven dobře. Jak do early game tak i do late game. Ve dvacáté minutě ale po sérii inviduálních chyb zase prohrávalo Schalke už o 3 tisíce a diváci už tušili v podobný konec jako v první hře. V této hře to nedokázali ani dotáhnout do 35. minuty , protože ve 30. minutě , už Schalke prohrávalo opět o 10 tisíc. SmittyJ se ještě k tomu nechal odchytit na midu a Misfits si tedy došli pro další výhru.
Do třetí hry musel tým, často nazývaný evropskými komentátory jako Schalke-Tank, něco vymyslet. A to se stalo. Selfie vzal na mid svého nejlepšího hrdinu Taliyah a hned od začátku dominoval a diktoval tempo hry. Zápas zakončili ještě před 30 minutou s náskokem větším než 10 tisíc goldů. To bylo to starý Schalke ze základní skupiny. Dominance na všech lajnách a celkový přehled nad hrou. Všichni doufali , že to samé se přenese i do čtvrté hry a uvidíme pátou hru.
Ovšem to Misfits Academy razantně zamítlo. Do dvacáté minuty byla hra opravdu vyrovnaná. Pak se ale nepovedl fight u draka , kde se Selfie nechal odchytit a midlanera Misfits CozQ , který hrál Katarinu si dal triple kill. Academie si už pak jen došla pro Baron buff a za necelých 7 minut ukončila sen celého týmu i fanoušků Schalke , že opět uvidí tento tým v LCS..

Odkaz na záznamy z her:
1. Hra Link
2. Hra Link
3. Hra Link
4. Hra Link
Komentáře
2 #1 majk
dne March 23 2017 19:53:44
to už maj teda po sezoně ? To je na draka.....dík za článek
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Rýchle správy
15.06 Anime Harit neúspešné v prvom zápase
15.06 Prvé kolo ligy - Esports
23.10 LoL WC 2017 - Semifinále!!!
18.08 League of Legends druhé kolo
18.08 Chyba u nás a na S04 eng
17.08 League of legends o postup prvé kolo
17.08 Twitter
04.08 Koniec BL na EuroSporte.Začiatok na TV DAJTO
Přihlášení
Tabuľka
Anketa
Zatím nejsou žádné ankety.

img Výsledky img
img Komentáře : 0 img
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 8
· Nejnovější člen: Svorly
FaceBook
TOPlist.sk
TOPlist
VELTINS Aréna
Spolupracujeme
Reklama ...
by Lukáš Nemčík
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2018 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.